Vrasja e Klodijan Rashës protestat skanë të ndalur

Pas vrasjes së të riut 25 vjeqarë nga Tirana Klodijan Rasha nga ana e policit zyrtar protesat skan të ndalur.

Qytetaret që po protestojnë pohojnë që nuk do ndalen duke protestuar e shkatruar gjdo gjë qe ju del para deri sa drejtësi dhe personat e kriminalizuar që kan fituar pozita shtetërore të dorëhiqen një nga kerkesat e protestuesve është Dorëheqja e drejtori të pergjithshëm të policisë z.Ardi Veliu

Gjithashtu në rrjetet sociale bëhet e ditur se protesta e sotëshme do filloj nga ora 18:00 dhe do vazhdoj në ditet në vijim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *